Voděodolná pouzdra

Sháníte voděodolné pouzdro na Váš Smartphone?

Přes všechny níže uvedené obaly můžete Váš telefon plnohodnotně ovládat. Focení, telefonování a další aktivity nejsou v těchto pouzdrech problém. V naší nabídce máme pouzdra různých typů. Stačí si jen vybrat.

Pouzdro YATE na krk Soft Feel neck

Nepromokavé pouzdro na doklady, dokumenty, peníze, kreditní karty a jiné cennosti. Pouzdro má svařované švy, takže vaše věci budou chráněny proti vodě, prachu a jiným nečistotám i v těch nejnepříznivějších podmínkách. Bezpečný uzavírací systém překládání zakončený suchým zipem. Součástí je i nastavitelná šňůra na krk. Není určeno pro plavání nebo potápění.

  • Materiál: Transparentní plast
  • Rozměr: 12x17cm

 

SEAWAG  voděodolné pouzdro pro telefon

     

100 % Vodotěsné pouzdro Seawag pro Smartphone do 25 m pod vodou.

Pouzdro je vhodné pro všechny chytré telefony na trhu do 5.7''. Všechny funkce jako dotykový displej, zvedání příchozích hovorů nebo posílání SMS zpráv jsou v pouzdru zachovány a můžete je jako obvykle plně využívat. Také můžete nadále využívat internetový prohlížeč, dívat se na filmy, číst e-knihy, používat námořní GPS a všechny další aplikace.

  • Materiál: PVC
  • Vnitřní rozměr: 160 x 95 mm

 

OBAL NA MOBIL VODĚODOLNÝ FOX

         Pouzdro vodotěsné na mobil

Ochraňte svůj mobil při outdoorových aktivitách jako je běhání, rybolov, vodní sporty a ostatní aktivity, při kterých je váš mobilní telefon vystaven riziku poškození. Tento obal bezpečně ochrání váš mobil nebo fotoaparát před deštěm a také i prachem nebo pískem díky mechanickému uzavíratelnému klipu. Díky tomuto způsobu uzavření je ideálním i na dovolené. Zároveň jeho transparentní přední část poskytuje 100% funkčnost při čtení nebo psaní na dotykovém displeji.
 
  • Materiál : 100% PVC
  • Rozměr : 22,5x12,5x2cm 

 

Pouzdro vodotěsné na krk

 

Pouzdro vodotěsné na krk 127x184 mm               Pouzdro vodotěsné na krk 260x350 mm

 

Praktické pouzdro pro uložení např. mobilního telefonu, dokladů či peněženky, které zabezpečí jeho ochranu před vlhkostí. Vrchní část (vstupní otvor) pouzdra se po uložení obsahu překryje manžetou a několikrát zavine dokola. Tím se vlastně vytvoří vodotěsný uzávěr, který brání přístupu vlhkosti. Proti rozbalení je uzávěr zajištěn sepnutím suchého zipu. Pouzdro je samozřejmě opatřeno očkem pro případné uchycení na krk či k jiné části výstroje.


- pouzdro 260x350 mm
- pouzdro 12,7x18,4 cm
- pouzdro 18x25 cm
- pouzdro 95x195 mm
- pouzdro 130x200 mm
- pouzdro 270 x 340 mm

 

Obal HIKO na mobil velký

Obal HIKO na mobil velký

Vodotěsné pouzdro nejen na mobilní telefony, ale i na PDA a navigace. 

  • Zavírání s plastovými výztuhami - Uzavírací okraje vaku jsou vyztuženy plastovými lištami, které slouží ke zpevnění okrajů a snažšímu uzavírání vaku, čímž zvyšují jeho vodotěstnost.
  • Přezky na zapínání nahoru - Přezka se zapíná nahoru, čímž vzniká držadlo usnadňující přenášení vaku.
  • Rozměr: 12x28 cm
  • Hmotnost: 50 g